K

омпанія «Україна Бізнес Тур» - це колектив досвідчених професіоналів, здатних організувати будь-який захід и провести его виключно на найвищому професійному рівні. Ми працюємо в цій сфері більше 9 років, маємо величезний практичний досвід та яскраві ідеї до такої послуги, як «конференція під ключ» в Україні та за її межами.

У структуру нашої компанії входить туристична компанія «UBTOUR», яка спеціалізується у сфері ділового туризму та забезпечує логістичний супровід наших заходів. Власний підрозділ технічного забезпечення, дозволяє забезпечити якісну роботу, а так само підвищити статус заходів.

В основі успіху нашої роботи - висока кваліфікація, досвід забезпечення міжнародних заходів різного рівня, включаючи Урядовий.

До кожного проекту ми підбираємо індивідуальний підхід, грунтуючись на особливостях та вимогах замовника, а також встановленого в конкретному випадку завдання. Робота з проектом проводитися на декількох етапах: починаючі з простого консультування (сенс и цінності проекту) и концептуальної роботи (постановки цілей, розробки ідей) - и закінчуючи супроводом питань, пов'язаних з практичною реалізацією розробленного проекту.

Ми не продаємо послугу, а допомагаємо нашим Клієнтам зробити Правильний вибір ...

Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи


Назва компанії

ПП "Україна Бізнес Тур" (www.ubtour.com.ua)


Діяльність

Комплексне сервісне забезпечення конференцій, тренінгів, ділових зустрічей, презентацій, семінарів, бізнес ланчів, конгресів, прес-брифінг с он-лайн трансляціей.


Дата народження

2008 рік


Особливі прикмети

В основі успіху нашої роботи - висока кваліфікація, досвід забезпечення міжнародних заходів різного рівня, включаючи урядовий.


Головна компетенція

Повний комплекс послуг з конференц-менеджменту: замовлення готелів і конференц-залів, запрошення учасників, оренда обладнання з техперсоналом, професійний переклад, поліграфічні послуги, організація харчування, транспортні послуги, бронювання квитків, організація розважальних програм, технічний райдер будь-якої складності, організація виїзного тимбилдинга , корпоративні вечірки по всій Україні.
У структуру нашої компанії входить туристична компанія «UBTOUR», яка спеціалізується у сфері ділового туризму і забезпечує логістичний супровід наших заходів.


Життєве кредо

Наш досвід і відповідальність - ефективність і успішність Ваших заходів!


До чого ми прагнемо?

Ми прагнемо працювати на ринку, де цінності і пріоритети більшості гравців схожі, а в пріоритеті стоїть клієнтоорієнтований сервіс!